Kargo Prosedürü

Kargo Prosedürü

Extraucuzluk.com’dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

* Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?


Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Extraucuzluk.com sorumlu değildir.

* Teslim edilen pakette deformasyon varmı ?


Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo paketini kargo görevlisinin yanında açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Kutu içerisindeki ürünler herhangi bir şekilde zarar görmüş ise kargo görevlisinden kargo hasar tutanağının tutulmasını talep ediniz. Ayrıca bu konuyla alakalı extraucuzluk.com'a arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Extraucuzluk.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

* Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız?


Kargo firmasının görevi Extraucuzluk.com’dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şuan yurtdışı ve Kıbrıs'a teslimat bulunmamaktadır.