Puan Sistemi


Nasıl puan kazanacağım?

Extraucuzluk.com'da pek çok yoldan puan kazanabilir ve bu puanlar sayesinde indirimli alışveriş yapmak için hediye çeki oluşturabilirsiniz.

    •  Alışveriş yapın: Extraucuzluk.com'da satışa sunulan her ürüne ait bir puan vardır. Puanı, ilgili ürünün sayfasında bulabilirsiniz. Her alışverişinizde sipariş verdiğiniz ürünlerin puanlarının toplamı kadar puan kazanırsınız.
    •  Yorum yapın: Her ürünün sayfasında Yorum Yap, tuşu vardır. Eğer o ürünü kullandıysanız; ürün hakkında yorum yaparak sesinizi herkese duyurabilir ve diğerlerine alışveriş yapmalarında yardımcı olabilirsiniz. Üstelik; bu size hediye puan kazandırır!
    •  Arkadaşına öner: Yine ürün sayfasında bulunan Arkadaşına öner tuşuna basarak, ürünü arkadaşlarınıza tavsiye edip puan kazanabilirsiniz. Tavsiye ettiğiniz kişi, gönderilen e-posta mesajındaki linke tıkladığı zaman puanınız aktif olur.


Hediye çekimi nasıl oluşturacağım?

Hediye çeki oluşturabilmek için öncelikle hediye çeki oluşturmaya yetecek kadar puanınız olması gerekir. Yeterli puanınız varsa Hesabım sayfasının sol bölümünde bulunan Hediye Puanlarım linkine tıklayarak çıkacak sayfada İndirim Kuponu Oluştur tuşuna basarak puanlarınızın TL karşılığı kadar çek oluşturabilirsiniz. Hediye çeki oluşturabilmeniz için 2.000 puan veya katları kadar puanınız olması gerekmektedir.