Garanti İade ve Değişim

Garanti, İade ve Değişim Şartları


Garanti

extraucuzluk.com sayfasından satın aldığınız tüm ürünler Yetkili distribütör firma tarafından garantili olup tüm ürünlerimiz tarafınıza faturalı ve kapalı orjinal kutusunda gönderilir.


İade

extraucuzluk.com sayfasından satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. 

İadesi yapılacak ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte Ups Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


İade Adresi: 

Ups Kargo  47W5V3 - System Bilgisayar ve İletişim Hizmetleri  carimiz ile ürünü gönderebilirsiniz.

Mng Kargo 634775456 - Extraucuzluk.com-SEDAT COŞKAN carimiz ile ürünü gönderebilirsiniz.

Aras Kargo 1904248851035 - System Bilgisayar ve İletişim Hizmetleri carimiz ile ürünü gönderebilirsiniz.

 


İade Tel No: 

0212 679 8 679


Değişim: 

Değişim yapmak istenildiği takdirde yukarıda belirtilen iade koşulları geçerlidir ve İade/ Değişim alanındaki bölümüne göndermiş olduğunuz ve  değişim istediğiniz ürünlerin ürün kodu, adet ve diğer bilgilerini belirtmeniz gerekmektedir. Değişimler için tarafımıza karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişim yapılarak ürün tekrar size gönderildiği zaman ise kargo ücreti indirimli olarak tarafınıza yansıtılmaktadır.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.


Değişim Adresi: 

Yenidoğan Mah. 50/2 Sok. No:7/A  ZEYTİNBURNU/İSTANBUL


Değişim Tel No: 

0212 679 8 679

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4